Linksview Bar And Bistro Stroke Round Results, Saturday 13th of May

Linksview Bar And Bistro Stroke Round Results Saturday 13th of May   Overall Winners: David Whitehead 64 A Grade: 1st David Dowie 66, 2nd Trevor Little 70, 3rd Roger Gale 71c/b B Grade: 1st John Hawker 68, 2nd Gary Colin Noel Stevens 69, 3rd Robert Linder 70 C Grade: 1st Kynan Davey ... More

TUESDAY 9TH OF MAY PAR ROUND RESULTS

TUESDAY 9TH OF MAY PAR ROUND RESULTS   1st Simon Perryman +4, 2nd Tony Brooks +2c/b, 3rd Tys Ploenges +2c/b Ball Winners: Bill Burley +1, Graham Johnson +1, Ros McMahon +1, Josh Pettman +1, Colin Tester +1 Best Back 9: Josh Pettman DSR: 68 More

Mount Gambier Hotel Par Round Results, Saturday 6th of May

Mount Gambier Hotel Par Round Results Saturday 6th of May   Overall Winner: Michael Lamond +7   A Grade: 1st John Millhouse +1, 2nd Kane Baldwin 0c/b, 3rd Colin Ferguson 0c/b B Grade: 1st David Adkins +4, 2nd Stephen Harvey +2, Tony Morandin +1c/b C Grade 1st Cyril Price 0, 2nd ... More

TUESDAY 2ND OF MAY PAR ROUND RESULTS

TUESDAY 2ND OF MAY PAR ROUND RESULTS   1st Nick Moretti +5, 2nd Tony Steen +2c/b, 3rd Bruce Grubb +2c/b Ball Winners: David Lamont +1, Peter Mikelsen +1, Colin Ferguson 0, David Johnston 0, Josh Pettman 0, Tys Ploenges 0 DSR: 68 More

Monthly Medal Results, Saturday 29th of April

Monthly Medal Results Saturday 29th of April   Monthly Medal Rick Kuhn   A Grade: 1st Matthew Jennings 68, 2nd John Millhouse 70, 3rd David Dowie 71 B Grade: 1st Fred Knight 70, 2nd Aaron O'Donnell 71, 3rd Tony Steen 72c/b C Grade: 1st Clay Leckie 71, 2nd Kayne Lockwood 72, 3rd ... More

ANZAC DAY STABLEFORD ROUND RESULTS

ANZAC DAY STABLEFORD ROUND RESULTS   1st Anthony Hughes 38c/b, 2nd Brett Perryman 38c/b, 3rd Tony Wilson 38c/b Ball Winners: Tim Bates 36, Kane Baldwin 35, Colin Ferguson 35, David McKenzie 35, Josh Pettman 35 DSR: 68 More

Lakes Caddy Shack Stableford Round Results, Saturday 22nd of April

Lakes Caddy Shack Stableford Round Results Saturday 22nd of April   Overall Winner: Michael Lamond 44 A Grade: 1st Brett Perryman 40, 2nd Neil Doody 39, 3rd Jay Ilsley 37 B Grade: 1st Sean Pudney 40c/b, 2nd James Eastick 40c/b, 3rd Richard Evans 38 C Grade: 1st Brenton Speck 40, 2nd David ... More

TUESDAY 18TH OF APRIL STROKE ROUND RESULTS

TUESDAY 18TH OF APRIL STROKE ROUND RESULTS   1st Setio Shanahan 69, 2nd Brenton Speck 70c/b, 3rd Neil Hurling 70c/b Ball Winners: Col Ferguson 70, Darren Bray 72, Michael Evans 72, Josh Pettman 72, Tony Steen 72 DSR: 69 More

Gambier Earth Movers Easter Tournament Results

Gambier Earth Movers Pty LTD Easter Tournament Results   Saturday 15th of April   A Grade Best Nett - Kieran Ashby 61, Runner Up - Rick Kuhn 62 Best Gross - Caleb Perry 70, Runner Up - Kieran Ashby 72c/b   B Grade Best Nett - David Goldspring 63c/b, Runner Up - Michael ... More

Tuesday 4th of April par round results

Tuesday 4th of April par round results   1st Bruce Grubb +4c/b, 2nd Josh Pettman +4c/b, 3rd Colin Rex +3 Ball Winners: Cyril Price +1, Setio Shanahan +1, Michael Evans 0, Nick Moretti 0, Ian Bown -1c/b DSR: 68 More